Biuro Ochrony Rządu
 
 
PL
EN
 
Biuro Ochrony Rządu
 
 
 
Aktualności - Szczegóły
 
 
 
 
 
 
 • Komunikat dotyczący zbliżających się obchodów Święta Biura Ochrony Rządu
 •  
 • W związku z przypadającą na dzień 12 czerwca 2017 roku 93. rocznicą istnienia Biura Ochrony Rządu, uprzejmie informuję, że uroczyste obchody Święta BOR w 2017 roku zostaną zorganizowane w dniu 14 czerwca, na terenie siedziby głównej Biura Ochrony Rządu, w Warszawie przy ulicy Podchorążych 38.

  W ramach uroczystości przewidziany jest akt dekoracji Medalem za Długoletnią Służbę nadany wyróżnionym funkcjonariuszom przez Prezydenta RP, a także wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie oraz przyznanie Odznak Honorowych BOR. Uroczystości zakończą się widowiskową musztrą paradną Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, a na terenie obchodów będzie można zobaczyć wybrane pojazdy, sprzęt i uzbrojenie będące na wyposażeniu formacji.

  Przedstawiciele mediów zainteresowani udziałem w wydarzeniu, proszeni są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: rzecznik@bor.gov.pl, do dnia 12 czerwca 2017 roku, do godziny 14:00. Wnioski, które wpłyną po tym terminie, nie będą rozpatrywane. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, nr PESEL. Akredytowani dziennikarze, proszeni są o przybycie na miejsce uroczystości do godziny 12:00 i posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz legitymacji prasowej.

  kpt. Grzegorz Bilski
  Zespół Komunikacji Medialnej i Społecznej
  Biuro Ochrony Rządu
 •  
 • Biuro Ochrony Rządu
 
 
 
 
Biuro Ochrony Rządu 2017 r.