EN

Aktualności - Szczegóły

• Zawody strzeleckie o „Puchar Szefa BOR 2017”
  •
  • Dnia 14 września 2017 r. w Ośrodku Szkolenia Biura Ochrony Rządu, w m. Raducz odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Szefa BOR 2017”, w ramach IV Ogólnopolskiej Ligii Strzeleckiej Funkcjonariuszy i Żołnierzy. W zawodach udział wzięło 19 drużyn, w tym 61 zawodników indywidualnych.

W klasyfikacji drużynowej zawodów strzeleckich drużyna Biura Ochrony Rządu zajęła 2. miejsce, ustępując podium reprezentacji ze Szkoły Policji w Katowicach, natomiast 3. miejsce zajął zespół z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej z Katowic.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn 1. i 2. miejsce zajęli funkcjonariusze BOR, natomiast 3. miejsce wywalczył funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic.

Zawody strzeleckie w klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała zawodniczka z Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic, na drugim miejscu uplasowała się reprezentantka z Komendy Stołecznej Policji z Warszawy, natomiast trzecie miejsce przypadło funkcjonariuszce Biura Ochrony Rządu.